Що робити коли на ноутбук вилили воду? практичні поради!

або випадково вилив/вилила рідину на клавіатуру ноутбука? 

 

               Практично всі ноутбуки бояться води - це факт.
В цій невеликій статті я розповім Вам, які дії треба зробити, якщо в ноутбук попала якась рідина. Дотримуючись простих правил, виписаних нижче, можна серйозно збільшити шанси на успішний ремонт ноутбука.
Для початку наведу найбільш поширені випадки, пов'язані з залиттям ноутбука. Найпоширеніший випадок - це перекидання чашки з кавою на клавіатуру працюючого ноутбука. У цьому випадку ремонт або заміна клавіатури практично гарантована. Замість кави, може бути чай, пиво, мінеральна вода, сок, молоко, кока-кола та інші напої, але це вже більш рідкісні випадки. У сезон відпусток часто приносять, так званих "утоплеників", це нокбуки, які потрапили у водойму (озеро, річка, море, басейн). Рідко, але бувають зовсім екзотичні випадки, такі як, наприклад, залиті ноутбука мочою домашніх тварин.
 

 

Коли у власника ноутбука стається щось із перерахованих вище ситуацій, то, найчастіше, його неправильні дії,  після події не дозволяють привести ноутбук в робочий стан за рентабельні гроші.
 

 

А тепер найважливіше:

 

1. Після потрапляння будь-якої рідини в ноутбук НЕ НАМАГАЙТЕСЯ включити, і подивитися що ж буде.

 

2. Якщо ноутбук висох зовні - це не означає, що вологи немає всередині, дуже часто люди намагаються включати комп'ютери з певним інтервалом часу.

 

3. Відразу виймайте акумулятор та не підключайте ноутбук до мережі електроживлення.

 

4. Відразу переверніть ноутбук дном до верху, щоб волога не потрапила на материнську плату.

 

5. Пам'ятайте, що в разі потрапляння будь-якої рідини в ноутбук, час іде на години і хвилини, а то приносять буки, залиті кілька тижнів тому, а там вже вся материнська плата гнила. Тому якнайшвидше віднесіть ноутбук фахівцям (наприклад нам :)).
 

 

Ну ось ніби і все. Вдалої і "без-рідинно-виливаючої" Вам роботи. Ну а якщо ви залили настільний ПК, то вам потрібен ремонт комп'ютерів.

           автор: Ростислав спеціально для сайту: http://help007.io.ua/Обновлен 09 сен 2013. Создан 01 апр 2013