Чистка ноутбука від пилу та заміна термопасти у м.Стрий

як визначити чи є необхідність чистки?!чим небезпечно ігнорувати чистку?!як правильно це робити?!та яка ціна?! 

 

 Чищення ноутбука від пилу

 

Будь-який користувач ноутбука помічав, що під час роботи ноутбук починає нагріватися. Для того щоб внутрішні елементи  не перегрівалися, встановлюється система охолодження. Принцип її роботи простий - на сильно нагріваючих елементах кріпиться радіатор, і за допомогою вентилятора створюється повітряний потік, який у результаті і охолоджує нагріваючий елемент. Це і є саме вразливе місце всіх ноутбуків. Частинки пилу, які містяться в повітрі, осідають на радіаторних гратах системи охолодження і з часом можуть повністю перекрити потік повітря який проходить через неї. Уникнути подібних проблем, дозволяє своєчасна чистка ноутбука всередині від пилу.

 

Як визначити чи є необхідність чистки

 

Багато хто вважає, що акуратне використання ноутбука, регулярний самостійний догляд за ним дозволять виключити забруднення.

Однак це далеко не так. Незалежно від умов користування мобільним комп'ютером і ретельності догляду за ним, пил все одно проникає всередину і забиває решітку радіатора, і осідає на материнській платі. Якщо не проводити чистку всередині ноутбука, як того рекомендують виробники (хоча б 1 раз на рік), результатом «пилової активності» можуть бути: проблеми з охолодженням пристроїв, поява нехарактерного шуму, зависання комп'ютера при великих навантаженнях і навіть мимовільне відключення. Якщо при роботі з ноутбуком ви спостерігаєте хоча б одне з перерахованих явищ, швидше за все, система охолодження у нього не працює, і подальша експлуатація призведе до більш серйозної поломки.

 

Чим небезпечно ігнорувати чистку

 

 

Якщо чищення ноутбука Acer, HP, Asus, Toshiba, Samsung, Dell або інших брендів не була проведена вчасно, пристрій почне сильно нагріватися, вентилятор буде працювати не на повну потужність або буде заблокованим налиплим пилом, а без належного охолодження можуть вийти з ладу такі деталі , як материнська плата, відеокарта або процесор. ПРИ Таких поломках однієї чистки БУДЕ ВЖЕ НЕ  досить, І потрібно буде ремонт материнської Плати АБО заміна відеокарти ВАРТІСТЬ ремонту  БУДЕ у 5-10разів  дорожча за  чищення. Саме тому виробники і фахівці рекомендують кожні півроку-рік  проводити профілактичну чистку ноутбука від пилу, ціна якої набагато менша вартості ремонту. Як наслідок, ви продовжите термін служби свого ноутбука і заощадите власні кошти.

Як і де почистити ноутбук правильно?

 

Наприклад, почистити від пилу ноутбук asus, hp, acer, toshiba, samsung та інших марок без залучення фахівців можна лише в тому випадку, якщо ви володієте спеціальними навиками та інструментами. В іншому випадку є ймовірність того, що після чищення ви не зможете зібрати комп'ютер,або пошкодите його внутрішні елементи або сам корпус (що також призведе до дорогого ремонту).

 

Фахівцями HELP007 здійснюється професійна чистка ноутбука в Стрию та Стрийському районі, від всіх видів забруднень - якісно, ​​оперативно, за доступною ціною. До неї входить:

  • розбирання ноутбука і демонтаж системи охолодження;
  • чистка ноутбука стисненим повітрям від накопиченого пилу і бруду;
  • заміна термопасти;
  • мастило вентилятора (кулера);
  • складання та перевірка працездатності системи при максимальних навантаженнях.

Скільки коштує чистка ноутбука?

 

Вартість послуги повного очищення ноутбука визначається конструкцією самого ноутбука.Наприклад, для простих моделей чистка складає всього

100грв, а більш складніші 150-200грв. Враховуючи, скільки коштує почистити ноутбук і, порівнявши цю суму з цінами на ремонт, можна стверджувати, що вартість ця досить незначна. Ми готові запропонувати вам дійсно якісну професійну чистку ноутбука в м.Стрий, здійснювану в найкоротші терміни, яка вбереже пристрій від всіляких поломок, пов'язаних з перегрівом. Також у наших фахівців ви завжди можете отримати детальну консультацію щодо догляду та правильної експлуатації вашого ноутбука.Обновлен 07 фев 2013. Создан 05 фев 2013