Як захиститися від витоку інформації у новій Windows 10 (яка займається шпигунством)?

практичні поради від експертів help007,як мінімізувати виток, як зберегти свої дані від шпіонажу Майкрософт 

1. Перейдіть в Параметри> Конфіденційність і вимкніть все, якщо вам дійсно щось не потрібно (наприклад дозволити веб-сайтам предсотавлять доступ до переліку мов). Як мінімум зверніть увагу на розділи "Загальні", "Мова, рукописне введення і введення тексту" і "Розташування"

 

2. Перебуваючи в налаштуваннях конфіденційності, перейдіть в розділ "Зворотній зв'язок і діагностика" і виставте "Ніколи" в першому і "Основний" у другому меню. 

 

3. Перейдіть в Параметри> Windows update> Додаткові параметри> Оберіть як і коли отримувати оновлення і вимкніть першу опцію. 

 

4. Перебуваючи в налаштуваннях оновлення та безпеки перейдіть у розділ "Захисник Windows," і вимкніть  захист і відправку зразків. 
(за умови що ви будете користуватися антивірусною програмою) 

 

5. Не буде зайвим налаштувати браузер Edge. Відкрийте його, потім перейдіть в Додаткові дії> Налаштування> Подивитися додаткові параметри. Увімкніть надсилання запитів "Do Not Track" і вимкніть пропозиції пошуку, прогнозування сторінок і фільтр SmartScreen. 

 

6. Для повного вимкнення телеметрії відкрийте командний рядок від адміністратора натиснувши правою кнопкою миші по кнопці "Пуск" або натиснувши клавіші Win + X, а потім виберіть відповідний пункт меню і введіть наступні команди: 

sc delete DiagTrack 
sc delete dmwappushservice 
echo "" > C:ProgramDataMicrosoftDiagnosisETLLogsAutoLoggerAutoLogger-Diagtrack-Listener.etl 
reg add "HKLMSOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsDataCollection" /v AllowTelemetry /t REG_DWORD /d 0 /f 

 

А ось тепер Ви позбулися від величезної кількості витоків інформації. Дякую за увагу! Автор Ростислав Д.Обновлен 15 янв 2016. Создан 08 дек 2015