Ноутбук зависає

причини та симптоми несправності, і що можна попробувати зробити- Причини і симптоми несправності:

Ми можемо говорити про три основні причини, через які ноутбук зависає. Отже, перша з них - перегрів процесора. Чому це відбувається? Або через надмірні навантаження і високу температуру навколишнього середовища (наприклад, задушливий офіс або відкрите для сонячних променів місце), або система охолодження ноутбука в ході тривалої експлуатації стала забруднена. Інша причина - відійшли контакти відеочіпа, північного та / або південного моста (в деяких випадках зустрічається порушення  контакту відразу у декількох мікросхем, наприклад в Roverbook і деяких моделях HP Compaq). Крім того, ми можемо говорити про некоректну роботу програмного забезпечення, через віруси, або "глючні" програми.

 

 -Що можна попробувати зробити:

 

Якщо ви вважаєте, що ноутбук зависає через забиту пилом систему охолодження (якщо перевернути ноут, то цей пил можна побачити) то може допомогти чистка системи охолодження з заміною термопасти.

 Крім того, ніколи не буває зайвим перевірити ноутбук антивірусом і почистити оперативну пам'ять від непотрібних програм. 

                                                                       автор: Ростислав Д. Создан 04 авг 2012