Поради при покупці коп"ютера
Купити хороший комп'ютер не так складно, як здається. Достатньо лише точно розуміти які компоненти важливі при виборі тієї або іншої моделі.

Придбання комп'ютера - справа дуже відповідальна. По-перше, це дорога покупка. По-друге, це техніка, від якої, можливо, залежить серйозна робота. По-третє, навіть користувачі зі стажем не завжди знають, як підібрати оптимальні компоненти ПК, так як ринок дуже мінливий.

 Ми спробуємо допомогти вам вибрати хороший сучасний комп'ютер. Звичайно, актуальність статті з кожним прожитим місяцем буде ставати меншою, але базові принципи допоможуть орієнтуватися в найближчому майбутньому.

Отже, існує понад десятка областей застосування ПК (від офісної роботи до моделювання графіки). Давайте обмежимося найбільш популярними завданнями. Отже, нам потрібен комп'ютер, щоб грати в сучасні відеоігри, слухати музику, дивитися фільми, і, само собою, набирати тексти і працювати в інтернеті. Такий собі цифровий центр розваг всієї родини. Позначивши мету, перейдемо до вирішення.

 

Постараємося підібрати найбільш розумну систему, враховуючи найкраще поєднання ціни та якості, залишивши при цьому більше можливості для поліпшення комп'ютера (апгрейда) в майбутньому. Ми вирішили порадити вам, на що потрібно звертати увагу при покупці. Умовно, вибираючи ПК, потрібно відповісти на 10 питань:

* Наскільки монітор підходить для вирішення ваших завдань?
 *Надійний чи зручний в роботі корпус?
* Чи здатна материнська плата стабільно працювати з іншими компонентами ПК?
* Чи підходить процесор для мультимедійних додатків?
* Скільки має бути оперативної пам'яті?
 * Чи "Потягне" відеокарта сучасні ігри?
* Чи зможе оптичний привід працювати з DVD і робити запис?
* Наскільки вистачить ємності жорсткого диска?
* Чи не буде звук аудіосистеми "плоским"?
 * Які маніпулятори краще підходять для мультимедії та ігор?

Ми постараємося допомогти вам з відповідями на ці питання, порекомендувавши те чи інше рішення.

 

 Монітор

 

При виборі ПК багато користувачів спочатку підбирають складові частини системного блоку (корпусу, в який встановлюють материнську плату і всі інші елементи ПК), а вже потім замислюються про монітор, залишаючи на його придбання мізерні кошти. Це помилка, так як монітор, крім того, що сильно впливає на комфорт і безпеку роботи, ще й є фактично незамінною частиною системи - як правило, разом з монітором ми міняємо і весь комп'ютер в цілому.

   

     Звертаємо увагу на такі параметри: 

* Час отклика матриці - не більше 16 мс;
* Кути огляду по горизонталі і вертикалі - не менше 130 градусів;
* Яскравість екрану - не менше 300 кд/м2;
* Контрастність екрану - не менше 700:1;
* Обов'язкова наявність цифрового входу DVI для відеокарти.

 

Корпус 

Материнська (системна) плата

Системна плата під процесор AMD

Системна плата під процесор Intel

Процесор 

Пам"ять

Условия выбора памяти:
* производитель должен быть известной марки (Samsung , Micron , Hynix (Hyundai), Kingston, Corsair);

Відеокарта 

DVD - ROM

Звук і колонки

Клавіатура і мишка 

Поради при виборі цих виробів зайві. Придбання клавіатури - справа особиста, навіть інтимна. Перед покупкою обов'язково потримаєте моделі в руках, подрукуйте на них. Єдина рекомендація - брати тільки фірмові клавіатури (Logitech, DID, Microsoft, Chicony, Cherry), тому що клавіші на них не стираються протягом декількох років. Намагайтеся простежити, щоб роз'єм підключення клавіатури був USB, тоді її буде зручно підключати до будь-якого сучасного комп'ютера чи ноутбука.

 Мишка потрібна обов'язково оптична, так як
вона не вимагає догляду та ідеально працює практично на будь-якій поверхні. Дуже бажано придбати бездротову мишку,це сучасно,зручно(радіус дії 8-10 метрів) і відносно не дорого.
 


 


 

 Создан 26 июл 2012