Правила Техніки Безпеки для Тих Хто VKontakte

Чорний список Вконтакте! Будьте уважні!     У наш час стало дуже багато зловмисників Вконтакте, одні крадуть Ваші логіни і паролі, щоб потім спамити і докучати Ваших друзів, інші з метою викачування Ваших грошей. Тобто отримують всю інформацію про людину,  - Прізвище та Ім'я, усі паролі, на всі сайти, в тому числі і Web-Money, або просто заволодівають всією інформацією з комп'ютера і т.д. В кінцевому результаті все зводиться до виманювання грошей.

Статистика:

Контакт (135 млн. пользователей)
Одноклассники (45 млн. пользователей)

      Тому, будьте уважні і дотримуйтесь правил техніки безпеки у Інтернеті. Так само як переходите через вулицю - подивіться на право, подивіться ліворуч, а потім вже вперед.

      Отже, сьогодні ми поговоримо про крадіжку паролів. Останнім часом з'явилося сотні сайтів, які пропонують замість примітивних графіті які ви там малюєте, викладати на стіни ваших друзів професійні зображення. І як показала статистика, більшість відвідувачів скористалася даною послугою. У той же час, ніби  випадково, почастішали випадки крадіжок паролів, псування сторінок, і розсилки спаму з акаунтів звичайних, нічого не підозрюючих юзерів. А чи є зв'язок? Звичайно.

 

      А ось мій "чорний список" декількох сайтів, куди вам заходити я не рекомендую:
1) vkonpic.googlepages.com. Пропонує скачати утиліту(маленьку програму), в яку вам пропонують ввести електронну адресу (ВІН же логін на сайт), і звичайно пароль, натиснувши на "окей", відправити таємну інформацію шахраям. Що цікаво, утиліта сумлінно виконає свою основну функцію, але не забуде і про приховану - вкрасти ваші дані.

2) freestudents.ru / vkontakte / graffiti.php. Цей сервіс пропонує, перебуваючи на сайті www.vkontakte.ru, ввести в адресний рядок "javascript: document.write (document.cookie);" і вставити до них у віконце результат. Ввівши, що ми бачимо?
remixemail = kvazar21% 40xxxxx.com (пошта / логін); remixpass = msnbxzv5vm345bn54mb3 (пароль в зашифрованому вигляді). Тобто знову "кидалово" на особисту інформацію.

3) pro-exe.com/vkontakte/index.php. Гарантує, що використання сервісу абсолютно безпечне. Нууу, ви розумієте, не варто вірити гарантіям і обіцянкам в Мережі. Пропонує ввести ваш логін на сторінці схожій на сайт ВКонтакте.Тобто втрата своїх даних.

4) elets.net / vkontakte /. Ще одна варіація введення частинки коду у адресний рядок. Який втихаря переправляє  ваші cookies сторонньому сайту.По них шахраї будуть знати ваш логін і пароль.

5) vkontakte.at.ua/index/0-5 / Пропонують авторизуватися, щоб "включити перегляд прихованих друзів і альбомів". І краде Ваші паролі.

6) vkontakte-ru.by.ru/smiles / Пропонують авторизуватися, щоб "включити модуль смайлів". Також краде Ваші паролі.

А решта - просто список:
http://vkontakte.nurmat.spb.ru
http://vkontakte.w6.ru
http://vkonspam.to
http://vkontakte.i3i.biz
http://my.vkontakt.cn
http://www.vkontakte.freezoka.com
http://vkontakte.fdcore.ru/index.php
http://vkontakte.supp0rt.ru
http://www.vkonatke.tu2.ru
http://www.vkonfake.ru
http://www.vqontakte.ru/
http://www.vkontokto.ru/
http://www.chesterfield.myxfree.net/
http://www.kontakt.h18.ru/

Довідкова інформація. Що таке фейк?
Фейк (англ. fake / feɪk /) - підробка, фальсифікація, обман;

 Сайти шахраїв;

goldvk.ru - фейк для рейтинга
golos-vk-ru.1gb.ru - фейк
mini-url.ru/gset - фейк
myvk.ru - фейк
news-kontakt.ru - фейк
reiting-up.ru - фейк для рейтинга
vhole.ru - фейк для рейтинга
vip0vkontakte.phpnet.us - фейк
vip-kontakt.tk - фейк
vip-vkontakt.ru - фішінг комп"ютера
vkcntrakte.ru/?f=335233 - фейк
vkohtarte.ru/photo21709707_121089363 - фейк
vkontakte.org
vkontalktle.ru
vkontakto.ru
vkonltalkte.ru
vkonlakla.ru
vkonlalkte.ru/vip - фейк
vkonteklae.ru - фейк
vkonlahte.ru - фейк
vkontatke.net - фейк
vkontakte.ruvideo.tu1.ru - фейк
vkomotakte.ru - фейк
vkoretakte.ru - фейк
vkontaccte.ru -фейк
vkontaktlte.ru - фейк
vkonlalte.ru - фейк
vkontakte.mylive-cam.com - фейк
vkontakte-rating.ru - фейк рейтинга
vkontakte-bonus100.ru - фейк
vkontaktse.ru/photo18479208_122986170/ - фейк і блокування Вашої стр.

 

      Напевно таких сторінок набагато більше, та й нові пропозиції з'являються як гриби після дощу. Тому, робити огляд усіх шкідливих сервісів мабуть не має сенсу, бо по суті всі вони використовують тільки два базових алгоритма, типу «введи нам свій пароль сам» або «віддай нам свої куки, а пароль дізнаємося самі», і паралельно пропонують "фантастично" привабливі пропозиції,типу Взлом любого акаунта, паролів, перегляд закритих альбомів, Безкоштовні подарунки Вконтакте, перегляд чужих переписок і т.д.  Ну а далі - чекайте сюрпризів, і далеко не завжди приємних ...

                                                                                             

                                                                        автор: Ростислав Д. Обновлен 26 июл 2012. Создан 12 июл 2012