Основні причини зависання комп"ютера і способи їх усунення
1. Однією з найчастіших причин зависання є нестача пам'яті. При зберіганні на комп'ютері великого обсягу інформації, вільної пам'яті може не вистачати для швидкої і повноцінної роботи Windows.

2. Ще одна причина може критися в перегріві процесора або відеокарти. Це може бути викликано запиленням системного блоку. Для запобігання виникнення проблеми рекомендується 1 - 2 рази на місяць проводити повну чистку системного блоку комп'ютера.

3. Комп'ютер може зависати через зламаний жорсткий диск або шлейф. Для перевірки шлейф жорсткого диска замінюють на 100% робочий, або переносять на справний комп'ютер. Перевірка покаже, чи потрібно заміняти жорсткий диск. 

4. Несправний блок живлення. Сигналом про цю несправність можуть служити клацання з комп'ютера. Якщо клацання присутнє, то швидше за все блок живлення неробочий і вже не здатний видавати номінальну напругу на вінчестер, який відповідно теж стає непрацездатним. Але відсутність клацань ще не говорить про справність блоку живлення. Його все одно необхідно перевірити, переставивши на інший комп'ютер. 

5. Несправна материнська плата також потребує перевірки, для чого переносимо її на працездатний комп'ютер.Создан 24 мая 2012