Як опанувати комп’ютер
Як опанувати  комп"ютер (м.Стрий)
Кожна людина, яка купує комп’ютер для особистого користування, мріє про швидке вивченні його основ. Як правило, способів навчання комп’ютерній грамоті багато. Основами роботи на комп’ютері опанувати можна або самому (методом «тику»), або з чийсь допомогою. Найбільш швидким способом буде вивчення чиїхось уроків і практика по засвоєному матеріалу. Також є й інші способи: більш-менш дієві.

Вам знадобиться

Методи навчання комп’ютерної грамоти.

Інструкція
 

 

 Серед всього розмаїття курсів, уроків, вчителів та інших можливостей навчання необхідно вибрати спосіб, найбільш відповідний вам.

1. Книги. Це найдавніший джерело інформації. У сучасних книгах розкриваються будь-які питання про грамотному використанні комп’ютера. Напевно ви зустрічали такі книги на прилавках книжкових магазинів: «Комп’ютер для чайників», «Комп’ютер від А до Я» і т.д. Але тут у вас з’являється невелика проблема — прочитання книги займає великий обсяг витраченого вами часу. Якщо ви не поспішаєте з навчанням, то цей варіант для вас.
 

 

2. Диски. Сучасні мультимедійні видання дозволяють швидко освоювати матеріал за рахунок перегляду відеоматеріалу. Принцип навчання досить простий: переглянули урок і тут же повторили це на своєму комп’ютері. Мінусом є наявність літератури в таких дисках. Її також треба читати, а процес читання з екрану у деяких користувачів може викликати дискомфорт очей. 
 

 

3.Курси. Ті, хто хоче пізнати комп’ютерну грамоту, записуються на курси. В аудиторії сидить кілька людей, і виконують певні завдання. Такий спосіб вважається малоефективним — витрати часу (на дорогу, навчання) інколи не окупаються. 
4. Метод «запитай у друга» і метод «наукового тику». Є найпоширенішим видом навчання у підлітків і не тільки. Все навчання обходиться вам безкоштовно, але на власний страх і ризик. 
5. Індивідуальне навчання. Цей спосіб вважається найефективнішим. Репетиторство завжди вважалося вищим ступенем навчання. Ваш вчитель докладно вам розповість про кожну дрібницю, а якщо ви не зрозумієте, він ще раз розповість вам цей матеріал.Обновлен 24 мая 2012. Создан 23 мая 2012