ПРОФІЛАКТИКА (чищення від пилу, змащення кулерів,заміна термопасти,очищення лінз CD/DVD)
Профілактика ПК/Ноутбука

 

Чищення від пилу(Стрий). Ні для кого не секрет, що в повітрі міститься величезну кількість, як дрібних частинок, так і великих, які поступово осідають на поверхні.При цьому, як би ми не старалися, як би часто не робили прибирання, позбутися від пилу неможливо. Навіть самі стабільні комп'ютери можуть вийти з ладу через пил і потрібно буде проводити ремонт комп'ютера.

  З цієї причини необхідно періодично, хоча б один раз на пів року проводити технічне обслуговування комп'ютера, його чистку від забруднення. Чистка комп'ютера від пилу-це не ремонт комп'ютера, але якщо її не проводити, то результати бувають дуже плачевні. Від перегріву вигорають не тільки елементи комп'ютера: відео карта, материнська плата, пам'ять, а й зупиняються кулери і в прямому сенсі горять! Загорання кулера може спричинити за собою пожежу, а це вже величезні збитки.

 

Змащення кулерів(Стрий). Якщо Ваш комп'ютер став видавати при роботі помітний шум, Help007 рекомендує провести чистку і змазку вентиляторів процесора і блока живлення.

 

Заміна термопасти(Стрий). Заміна термопасти - дуже важливий елемент у роботі і швидкості комп'ютера. Термопаста безпосередньо є передавальною ланкою температури від кулера до процесора, термопаста з часом пересихає і втрачає свої властивості. Заміну термопасти необхідно проводити приблизно 1 раз на рік.

 

Очищення лінз CD/DVD приводу. Якщо комп'ютер раптом перестає читати диски-не поспішайте міняти дисководCD/DVD.
Можлива причина: потрапляння пилу і бруду на оптичну систему, що з часом погіршує її характеристики, або зняти намагнічення тоді пил менше набивається у привід.

 

   Майстри Help007 почиститять ваш комп"ютер/ноутбук від пилу,змастять кулери, почистять лінзи CD/DVD приводу, замінять термопасту на нову і  якісну.(у м.Стрию)

 Обновлен 26 июл 2012. Создан 28 апр 2012