Поради та підказки щодо робочого стола Windows
Упорядкування робочого стола не займає багато часу, але це може допомогти зберегти час та зробити користування комп'ютером легшим і приємнішим.

 

Переміщення ярликів програм на панель швидкого запуску


У багатьох користувачів ярликипрограм розташовані на робочому столі, але відкриті вікна можуть приховати робочий стіл. Панель швидкого запуску вирішує цю проблему, оскільки вона розташована на панелі завдань, яка відображається на екрані, навіть якщо відкриті вікна. Наприклад, якщо на панель швидкого запуску додати ярлик браузера, то, коли ви працюєте з документом, можна не згортати вікно документа, щоб відкрити браузер. Досить лише клацнути піктограму браузера на панелі швидкого запуску.

 

Упорядкування файлів і програм у меню «Пуск»

У меню «Пуск» розташовані ярлики програм, які часто використовуються. Якщо потрібно, щоб ярлик програми постійно знаходився в одному місці (наприклад, для легшого знаходження), можна закріпити його в меню «Пуск».

 

У розділі «Останні елементи» меню «Пуск» розташовані файли, документи, папки та інші елементи, які нещодавно використовувалися.

 

Пошук останніх елементів у меню «Пуск»
1)Натисніть кнопку Пуск.

2)Вкажіть на пункт Останні елементи. У списку буде відображено нещодавно використані файли.


Не зберігайте файли на робочому столі

Щоб покращити продуктивність комп'ютера та полегшити пошук файлів, радимо зберігати документи в папці «Документи», а не на робочому столі.

Щоб звертатися до файлів із робочого стола, створіть для них на робочому столі ярлики. 

Чистий робочий стіл Windows допоможе підвищити продуктивність роботи на комп'ютері                                

                                                         автор: Ростислав Д.


Создан 07 апр 2012