ЛІКУВАННЯ ВІД ВІРУСІВ та РОЗБЛОКУВАННЯ ВІНДОВСА у м.Стрию
    Використовуючи новітні технології діагностики вірусної активності, "Help007"(м.Стрий) захистить Ваш комп'ютер від вірусних атак або позбавить від шкідливих наслідків їх впливу на систему. У разі якщо шкідлива програма завдала серйозної шкоди, можлива переустановка операційної системи і відновлення втрачених даних або, при необхідності, терміновий ремонт комп'ютера.
     Що таке комп'ютерні віруси? Як антивіруси справляються зі своєю рабою? Звідки найбільш висока ймовірність "підхопити " вірус і як провести ремонт зараженого комп'ютера? Які віруси самі небезпечні і який антивірус найкращий? Відповіді на ці питання Ви зможете отримати від фахівця "Help007".В даний час існують тисячі комп’ютерних вірусів, здатних по різному впливати на заражені комп’ютери, завдаючи найнесподіваніші  пошкодження системі та обладнанню.
     Якщо ваш комп'ютер перестав правильно реагувати на будь-які дії, а збережена інформація зникає або спотворюється, роботі комп'ютера заважають постійні помилки, сам перезавантажується,тормозить, зависає часто, а інтернет-трафік перевищив всі розумні межі - це може означати тільки одне - на ваш комп'ютер проник вірус.  ... не потрібно боятися - комп'ютерна допомога вже поруч!

 
Обновлен 26 июл 2012. Создан 06 апр 2012