Де виробляють ноутбуки? вам не цікаво?

місце народження брендів:Asus,Dell,Toshiba,Aser,Samsung,Fujitsu-Siemens.Де виробляють ноутбуки? вам не цікаво?

 

В минулій статті моїх досліджень я розглядав те, де виробляють вінчестери. Тепер добрався до ще одного виробництва і спробую розібратися з питанням, де виробляють ноутбуки.

 

Де і як виробляють ноутбуки.

 

Варто відразу сказати, що нижче буде огляд по компаніях. І тут є кілька цікавих моментів, про які треба знати. Багато фірм виробляють ноутбуки "на стороні", наприклад в Китаї або Тайвані. Але це зовсім не означає, що вони їх не виробляють в своїй країні. Частина партій зазвичай звичайно виробляється і у себе в країні, але в основному для "внутрішнього користування". Тому мова піде про фірми з найбільш потужним виробництвом і популярністю.

 

Далі ще один факт заслуговує уваги: найбільші виробники це - Quanta, Compal, Inventec, Wistron. Ви можете запитати, а як же світові бренди: Dell, Acer і т.д. Все дуже просто - вони по суті не є виробниками. Там існує дуже заплутана схема, за якою виробляють одні, а до нас товар приходить під розкрученим брендом. І це зовсім не обман - це така схема, з якою треба мириться.

 

Де виробляють ноутбуки Asus???

 

Asus - це Тайванська компанія, тому у них все зрозуміло і ясно, що ноутбуки Asus виробляються саме на Тайвані,і то досить якісно і совісно(сам користуюсь ноутбуком цього бренду,і дуже задоволений).

 

Де виробляють ноутбуки Dell???

 

Якщо і називають ноутбуки Dell європейськими, то це твердження правильне лише на 5% (і то думаю не на довго). Приблизно таку кількість ноутбуків виготовляються в Ірландії. Решта 95 відсотків виробляють в Малайзії у містечку Пенанг. Комплектуючі привозять з інших міст, зокрема Шанхаю, а в Пенанзі збирають і розвозять по всьому світу.

 

Де виробляють ноутбуки Toshiba???

 

Компанія Toshiba має виробничі потужності в Тайвані та Китаї (Шанхай). Взагалі варто сказати про Шанхай, як про лідера серед усіх міст світу з виробництва ноутбуків.

 

Де виробляють ноутбуки Aser???

 

Acer - це тайванська компанія, але незважаючи на це - Acer свої ноутбуки виробляє в Китаї. Варто сказати, що не варто відноситься зараз до надпису Made in China як до підробленого і неякісного товару. Цей стереотип відходить у минуле. Якість збірки ноутбуків в Китаї вже давно вище середнього. До речі ноутбуки Acer лідирують вже не перший рік по продажам в Україні і СНГ. Їм належить приблизно 1/3 частина ринку. А найближчий конкурентом  є Asus.

 

Де виробляють ноутбуки Samsung???

 

Компанія Samsung виробляє свої ноутбуки в китайському місті Суджоу. Навіть незважаючи на те, що там завод має невеликий розмір - він має солідний виробничий запас.

 

Де виробляють ноутбуки Fujitsu-Siemens???

 

Варто зазначити, що виробляють ноутбуки в Китаї, але доопрацювання і докомплектацію  роблять у Німеччині. Це єдиний напевно варіант, коли ви зможете побачити надпис "Вироблено в Німеччині". Допрацьовують їх там лише для Європейського ринку. Правда брати до уваги це не варто - все-одно 90 відсотків збірки відбулося в Китаї.

                                                                                               Автор:Ростислав Д. Создан 05 апр 2012