Де виробляють вінчестери?вам не цікаво?

батьківщина брендів:Western Digital,Samsung,Seagate,Hitachi,Fujitsu.Де виробляють вінчестери?вам не цікаво?

 

Бо мені було дуже цікаво, в яких країнах виробляють комп'ютерні деталі. Тому думаю на такі теми буду писати ще. Спочатку зупинемося на вінчестерах. Де їх все ж виробляють?

 

1. Вінчестери WD (Western Digital) - виробляють в Малайзії і Таїланді. Щодня ці заводи виробляють 100 000 дисків на день. Люди там працюють на заводі цілодобово в декілька змін. Сам я прихильник вінчестерів цієї фірми, за їх  стильний дизайн  і відносно тиху роботу.

 

2.Вінчестери Samsung виробляються в Південній Кореї та Китаї. Але при цьому Самсунг, як ніяка інша компанія вкладає гроші  в наукову роботу. Їх наукові центри знаходяться в Ізраїлі, Японії, США, Кореї і т.д. З вінчестерами фірми Самсунг стикався кілька разів - нічого

хорошого сказати не можу - ламалися швидко.

 

3. Вінчестери фірми Seagate роблять у США, що цікаво головний офіс компанії знаходиться на Кайманових островах. Всім думаю зрозуміло, що так вони ухиляються від податків. Вінчестери фірми Seagate люблять багато моїх друзів - але мені їх відчестери здаються досить гучними.

 

4. Сама широка географія  виробництві жорстких дисків – у фірми Hitachi. У неї є заводи у багатьох країнах. Серед них - Китай, Філіппіни, Таїланд, Японія, США. Про продукцію нічого  поганого сказати не можу, так і доброго. В Україні вибір вінчестерів Hitachi невеликий, та й ціни на них як на мене завищенні.

 

5. Вінчестери фірми Fujitsu виробляються в Японії, а точніше вироблялися в Японії - зараз все виробництво продано компанії Toshiba. Як ви розумієте розташування заводів від цього не змінилося. У мене перший вінчестер був фірми Fujitsu на 1,7 гігабайт, тому про цю фірму згадую тільки з приємністю.                                                                                                                                                       автор:Ростислав Д.Создан 05 апр 2012