Ознаки несправності ноутбука

6 самих типових ознак несправності ноутбукаТрохи про типові ознаки несправностей ноутбуків

1. Ви увімкнули ноутбук, а екран неяскравий, картинку видно дуже погано, або вона стала одного кольору (наприклад, у червоних відтінках), то скоріш за все це вказує на несправність лампи підсвічування. В цьому випадку, Ваш ноутбук потребуватиме або ремонту інвертора, для якого просто НЕОБХІДНІ професійні знання електроніки, або в заміну лампи підсвічування матриці, оскільки ці лампи дуже тонкі і крихкі, і при ударі можуть розбитися. Також лампи підсвічування можуть вийти з ладу через окислення катодів. Заміна лампи підсвічування досить тонка, точна і копітка робота, яку неможливо здійснити в домашніх умовах, оскільки розбирається вся матриця повністю, для чого потрібне спеціальне устаткування і професіоналізм.

2. Якщо зображення на екрані ноутбука почало постійно блимати, це вказує на можливу несправність плати контроллера матриці, або на поганий контакт шлейфу матриці.

3. Якщо після удару на екрані з'явилися вертикальні або горизонтальні тонкі кольорові смужки, то це перша ознака розшарування скла в місці з'єднання з ним дешифраторів. У цьому випадку ноутбук потребує повної заміни матриці.

4. Якщо при роботі з ноутбуком Ви чуєте клацання, яке повторюється усередині ноутбука, це вказує на те, що скоро може вийти з ладу жорсткий диск, тому покваптеся зберегти всю важливу інформацію на інших носіях, оскільки незабаром Вам, напевно, доведеться міняти жорсткий диск.

5. Якщо при роботі ноутбук став сильно нагріватися, то це може бути наслідком ряду несправностей, таких як:
- засмічення системи охолоджування;
- виходу з ладу внутрішньої пам'яті процесора;
- виходу з ладу окремих системної плати. Потрібна обов'язкова діагностика ноутбука і виявлення причини нагріву.

6. Якщо час автономної роботи від акумулятора став скорочуватися і досяг 5 - 15 хвилин, а повна розрядка-зарядка батареї ситуацію не змінила, то це явна ознака виходу з ладу акумулятора, який можна або замінити новим, або відремонтувати.                                    

    Якщо у вас є схожі проблеми, звертайтеся!                                                                                                            автор:Ростислав Д.Создан 16 мар 2012